Ποια anime θα θέλατε να υπάρχουν μεταφρασμένα

Sick-Fansubs – Αρχική Forums Anime Ποια anime θα θέλατε να υπάρχουν μεταφρασμένα

Viewing 7 posts - 91 through 97 (of 97 total)
  • Author

killertol
    Participant

Holy Knight

και γενικα τα persona 4, persona 3 κτλ

KyriakosK23
    Participant

Πιστευώ πως από τα καλύτερα anime πως μπορούν να μεταφραστούν είναι η σειρά Samurai Champloo! Πραγματικά καταπληκτική σειρά που αξίζει.
    Μετά πιστεύω το Serial Experiments Lain πως αξίζει και αυτό μετάφρασης….και τέλος το πιο φιλόδοξο project πιστεύω πως θα είναι το Robotech!
    Από ταινίες και OVA θα ήθελα για μετάφραση το Karas, τα Ghost in the Shell InnocenceAkiraPerfect BlueTokyo Godfathers, Jin-Roh The Wolf Brigade, Millenium Actress και το Cowboy Bebop φυσικά!

kounavi14
    Participant

Πιστευώ πως από τα καλύτερα anime πως μπορούν να μεταφραστούν είναι η σειρά Samurai Champloo! Πραγματικά καταπληκτική σειρά που αξίζει.
    Μετά πιστεύω το Serial Experiments Lain πως αξίζει και αυτό μετάφρασης….και τέλος το πιο φιλόδοξο project πιστεύω πως θα είναι το Robotech!
    Από ταινίες και OVA θα ήθελα για μετάφραση το Karas, τα Ghost in the Shell InnocenceAkiraPerfect BlueTokyo Godfathers, Jin-Roh The Wolf Brigade, Millenium Actress και το Cowboy Bebop φυσικά!

υπαρχουν σχεδον ολα, αν οχι ολα 🙂

teo13
    Participant

Μόνο το  Jin-Roh The Wolf Brigade δεν

Yahazugiri7
    Participant

Θα ήθελα να έκανε κάποιος το Kingdom :'( (σχεδόν όσο θέλω 3η σεζόν γτ είναι απο τα καλύτερα manga 8) )

Noreas
    Participant

Θα πάω πολύ παλιά αλλά ένα από τα αγαπημένα μου Hi-man το παλιό

Yahazugiri7
    Participant

Θα πάω πολύ παλιά αλλά ένα από τα αγαπημένα μου Hi-man το παλιό

Είχε ανιμε το hi-man? ή μπερδευω κατι ???

Viewing 7 posts - 91 through 97 (of 97 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Skip to toolbar